Copyright © 2016 Polskie Towarzystwo Wirusologiczne

Created with WebWave CMS

29/02/16

Szanowni Państwo!

Kierujemy do Was szczególne zaproszenie na Koncert Charytatywny dla Franka – synka mgr Przemysława Kołodzieja z Katedry i Zakładu Biologii z Genetyką UM w Lublinie, dla którego los nie był łaskawy już od chwili narodzin.

6 lutego 2015 roku na świat przyszedł nasz mały bohater. Radość towarzysząca cudowi narodzin przeplatała się z bólem i cierpieniem. Chłopiec obarczony jest zespołem wad wrodzonych i wymaga długotrwałego i kosztownego leczenia. Mimo tak wielu przeciwności losu, Franek i jego rodzice dzielnie walczą o lepsze jutro, o namiastkę zdrowego, normalnego życia...

Franek pilnie potrzebuje naszej pomocy! Drugiego człowieka nigdy nie można zostawić w potrzebie, dlatego wszystkich zapraszamy na Koncert Charytatywny, który odbędzie się w najbliższy piątek, 4 marca 2016 roku o godzinie 18:00 w auli Collegium Maius (ul. Jaczewskiego 4). Przed koncertem odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych i zbiórka dobrowolnych datków do puszek, podczas koncertu licytacje. Gościem specjalnym będzie Lubelska Federacja Bardów. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację chłopca.

http://pomozfrankowi.pl/

 

 

„kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie bo wszelkie dobro,
które dajemy zatacza koło i wraca do nas”

Koncert charytatywny dla Franka Kołodzieja