Copyright © 2016 Polskie Towarzystwo Wirusologiczne

Created with WebWave CMS

"Moje serce zapragnęło innego powietrza

więc….

Spełniłam prośbę…

Tu czujemy się jak ptaki na wolności,

Serce i ja…

Spacerujemy przez park…

Jest nam dobrze."

 

Czesława Dąbrowska

Z tomiku „Nałęczów moja miłość”

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy

 

 

    Serdecznie zapraszamy do udziału w II Zjeździe Polskiego Towarzystwa Wirusologicznego, a zarazem IV Lubelskich Dni Wirusologicznych, który odbędzie się w dniach 21-23 września 2017 roku. Tym razem miejscem obrad będzie Nałęczów, którego atmosfera sprzyja zarówno pracy twórczej jak i relaksowi.
    Poprzednie konferencje cieszyły się dużym zainteresowaniem sądzimy zatem, że tak będzie i tym razem. Wzorem wcześniejszych naszych spotkań zapraszamy do udziału zarówno młodych, początkujących jak i już doświadczonych badaczy z różnych działów wirusologii tj.  badań podstawowych, medycznych, weterynaryjnych oraz  roślinnych. W programie przewidziano bowiem zarówno wykłady plenarne, doniesienia ustne jak i sesje plakatowe. Obradom będą towarzyszyły wystawy firm diagnostycznych i farmaceutycznych. Uczestnicy zjazdu otrzymają certyfikaty oraz punkty edukacyjne.
    Mamy nadzieje, że II Zjazd Polskiego Towarzystwa Wirusologicznego będzie doskonałym forum wymiany doświadczeń a także okazją do nawiązania współpracy naukowej.

 

Do zobaczenia w Nałęczowie!

                                              

Prof. zw. dr hab. n. med. Małgorzata Polz-Dacewicz

 

                                               Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

                                               Prezes Polskiego Towarzystwa Wirusologicznego